07.12.2021 — 17:18

Сергій Гамалій: Заняття спортом стане доступним для всіх, як для жителів міст, так і маленьких населених пунктів

Заняття спортом має бути доступним для всіх, як для жителів міст, так і маленьких населених пунктів. Про це сьогодні зазначив голова ОДА відкриваючи “Активний парк” у м.Красилів, створений у рамках програми Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Це перший з таких проєктів, які реалізовуються в області за цією програмою.

“Активні парки – це проєкт, який демонструє, що для того, аби займатися спортом, не обов’язково мати грандіозні спортивні споруди чи відвідувати тренажерні зали. Завдяки розміщеним на майданчиках табличок з QR кодами, з телефону можна легко обрати комплекс вправ на свій смак і безкоштовно тренуватися з відомими особистостями,”- зауважив Сергій Гамалій.

Посадовець наголосив, що завдяки проєкту «Активні парки – локації здорової України» прагнуть мотивувати людей до здорового способу життя та збільшити відсоток людей, які регулярно займаються руховою активністю.

“Заняття спортом має бути доступним для кожного, адже фізична активність є запорукою здоров’я та гарного настрою. Сподіваюся, що і молодь і дорослі Красилівської громади належно оцінять цю ініціативу і ці парки стануть не лише локаціями для занять спортом, а й майданчиками для спілкування і здорового відпочинку,”- додав очільник краю.

Зауважимо, що спортивний майданчик зроблено за єдиною моделлю. Тут облаштоване гумове покриття та наявні шість  обов’язкових елементів: «шведська» стінка, комплекс турніків та гімнастичних брусів, лавка для виконання динамічних вправ, координаційна лінія, сходинки, а також вільна зона для фітнесу.

У вихідні дні визначені в області координатори проєкту Президента «Активні парки – локації здорової України» будуть проводити тренування та майстер-класи для охочих, допомагатимуть новачкам безпечно, правильно та з задоволенням займатись спортом.

Аби тренування були ще цікавішими та ефективнішими Серій Гамалій передав громаді додатковий спортивний інвентар, серед якого скакалки, м’ячі, еластичні міні-резинки, пластикові кулі та інше.