19.04.2022 — 10:37

25 підприємств уже перемістили свої виробничі потужності на Хмельниччину

Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. Наразі у рамках реалізації програми евакуації виробничих потужностей підприємств на безпечні території обласною державною адміністрацією опрацьовано 228 заявок на переміщення бізнесу. Ведеться постійна комунікація з підприємствами, пропонуються вільні приміщення, надається всебічна допомога з вирішення проблемних питань.

Сформовано відповідну базу даних вільних площ, складів, приміщень, законсервованих підприємств. Зараз вже зареєстровано понад 420 об’єктів, які готові надати свої площі, і цей перелік постійно збільшується.

На сьогодні 25 підприємств уже перемістили свої виробничі потужності на Хмельниччину. Найбільше обрали Хмельницький – 14 підприємств, ще 4 – Кам’янець-Подільський, 2 – Шепетівку, по одному – переїхали в Красилів, Городок, Дунаївці, Летичів та Понінка.

За напрямками – маємо підприємства швейної промисловості, машинобудування, виробників електричного устаткування, деталей для автотранспортних засобів, СІП панелей та домокомплектів, гідравлічного обладнання, підприємства з продажу та ремонту с/г техніки та обладнання, автокранів та спецтехніки та інші.

Найбільше підприємств релокувалося з Харкова та Києва. Також є з Запоріжжя, Дніпра, Краматорська та інших міст Донецької та Луганської області.

Хмельниччина надалі буде допомагати усім, хто бажає переїхати та працювати на території області.