10.06.2022 — 10:49

88 батальйон територіальної оборони відзначив річницю з дня створення

Привітали бійців батальйону перший заступник голови ОВА Сергій Тюрін, голова Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, голова Шепетівської РВА Олексій Глушаков та командир окремої бригади ЗСУ, полковник Валентин Бігус.

Посадовці висловили слова щирої вдячності за відданість Батьківщині та сумлінну службу, адже сьогодні військовослужбовці щодня стоять на захисті рідної землі. Окремо гості оглянули місце дислокації військових та мали можливість спостерігати, як бійці проходять інтенсивну теоретичну та практичну підготовку до ведення бойових дій.

З нагоди річниці від дня створення батальйону територіальної оборони військовослужбовців було нагороджено відзнаками обласної військової адміністрації з врученням подарунку. Також посадовці передали бійцям супутниковий термінал Starlink, який стане їм у нагоді для виконання бойових завдань.

Окремо Сергій Тюрін передав керівництву батальйону синьо-жовтий стяг з побажаннями від начальника ОВА Сергія Гамалія та відзначив високий рівень бойової підготовки наших захисників.