Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

Голови ОТГ продовжують звітувати про освоєння коштів субвенції на розвиток інфраструктури

2016-10-07 12:41:13

6 та 7 жовтня в облдержадміністрації проводиться заслуховування голів об’єднаних територіальних громад з питання використання коштів субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ.

%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%96%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-006

Сьогодні заслуховують голів ОТГ із Городоцького, Білогірського, Віньковецького, Деражнянського, Ізяславського, Красилівського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Чемеровецького, Шепетівського, Ярмолинецького районів та міст Нетішин, Кам’янець-Подільський, Славута, Хмельницький, Шепетівка.

%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%96%d1%87%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-003