Голови ОТГ продовжують звітувати про освоєння коштів субвенції на розвиток інфраструктури
2016-10-07 12:41:13
6 та 7 жовтня в облдержадміністрації проводиться заслуховування голів об’єднаних територіальних громад з питання використання коштів субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ.
Сьогодні заслуховують голів ОТГ із Городоцького, Білогірського, Віньковецького, Деражнянського, Ізяславського, Красилівського, Старокостянтинівського, Теофіпольського, Чемеровецького, Шепетівського, Ярмолинецького районів та міст Нетішин, Кам’янець-Подільський, Славута, Хмельницький, Шепетівка.

