30.08.2022 — 10:37

На території Національного комплексу «Експоцентр України» в м. Києві відбудеться виставка Трипільської культури «Нескорена нація»

З метою популяризації стародавньої історії українських земель, демонстрації високого культурного рівня розвитку цивілізації на наших теренах з найдавніших часі, нерозривного зв’язку історії та сьогодення, Міжнародний благодійний фонд «Фонд Олександра Фельдмана» організовує виставку «Нескорена нація» на території Національного комплексу «Експоцентр України» в м. Києві.

Це буде масштабна виставка унікальних предметів Трипільської культури, серед яких представлені зразки, які є єдиними у світі. Виставка стане середовищем із мультиплатформним історичним, навчальним та мистецькотворчим контентом, з можливістю інтерактивної участі відвідувачів.

Основу виставки складають предмети трипільської кераміки з колекції Feldman Family Museum, зокрема одне з найбільших в Україні зібрань величного розписного трипільського посуду й унікальні ужиткові та сакральні артефакти.

Виставка спрямована на розвиток української національної ідентичності, патріотичне виховання, об’єднання нації навколо великого історичного минулого заради великого майбутнього України.