08.09.2022 — 10:10

До уваги експортоорієнтованих підприємств! 9 вересня 2022 року у м. Хмельницький відбудеться круглий стіл на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку» (вул. Степана Бандери 1/1, бізнес-центр “PARUS Business Center”, конференц-зал “Target HUB”)

9 вересня 2022 року у м. Хмельницький відбудеться круглий стіл на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку» (вул. Степана Бандери 1/1, бізнес-центр “PARUS Business Center”, конференц-зал “Target HUB”), який проводиться Експортно-кредитним агентством (ЕКА) у партнерстві з Хмельницькою обласною військовою адміністрацією за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Початок заходу о 9:30 год.

Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки експортної діяльності бізнесу, які діють під час дії воєнного стану в Україні.

У заході також візьмуть участь представники регіональних відділень Укргазбанку,  Ощадбанку, Укрексімбанку, Таскомбанку, які у партнерстві з ЕКА вже надають або планують надавати пільгове кредитування підприємцям на виконання експортних контрактів у найближчому майбутньому.

Після закінчення воркшопу експотера можуть отримати індивідуальні консультації по продуктам передекспортної фінансової підтримки.

Участь у заході буде корисна представникам експортоорієнтованого бізнесу області та виробникам, які планують свою зовнішньоекономічну діяльність.