Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

Народний Дім «Просвіта» відзначив 25-річчя своєї діяльності

2016-10-12 10:03:32

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-020

11 жовтня 25-річчя своєї діяльності відзначив Народний Дім «Просвіта». Метою діяльності якого є утвердження української національної ідеї, державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості, піднесення духовності та добробуту українського народу.

Участь в урочистостях взяли т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Валерій Олійник, представники окремих навчальних закладів міста, громадських організацій.

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-022

«За 25 років можна відмітити чимало позитивних моментів у вашій діяльності, особливо – співпрацю освіти і «Просвіти», – зазначив Валерій Олійник, – сьогодні, учні та вчителі щоденно відвідують Народний Дім, беруть участь у програмах на обласному та міському телебаченні і радіо, проводяться зустрічі з видатними людьми України, і багато іншого, що виховує свідомих українців».

Зі словами вдячності Валерій Цезарович вручив голові Хмельницького міського товариства української мови «Просвіта» Зої Діденко подарунок та подяку облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок в розвиток національно-патріотичного виховання молоді.

В рамках урочистих заходів тематичні виступи представили вихованці Народного Дому «Просвіта», скрипалі Хмельницької обласної філармонії, народна артистка України Ясиновська Марія.

%d0%b8%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%b8%d0%b5-016