17.10.2022 — 10:46

Гостинне Прикарпаття для легкоатлетів Хмельниччини

15 жовтня на сертифікованій трасі в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХVI Кубок «Вечірній Івано-Франківськ» за участю легкоатлетів з 12 областей.

Усі 5 представників Хмельниччини боролися за нагороди і троє з них стали медалістами. Чемпіонські звання здобули дівчата: хмельничанка Дар’я Боднар у віковій групі U14, котра подолала 2-кілометрову трасу за 10 хв 46 с, та Катерина Черняк з Нетішинської КДЮСШ (U16, 2 км – 10 хв 32 с).

Серед юнаків U16 бронзова нагорода на дистанції 10 км у гострому протистоянні з двома гідними суперниками дісталася Роману Горбачову з Старокостянтинова (46 хв 24 с). Срібний призер з Житомирщини зумів випередити на фініші нашого спортсмена лише на 2 секунди. Близькими до п’єдесталу були ще дві хмельничанки, які посіли 4 місця: Дар’я Лещенко (U16, 5 км-27 хв 22 с) та Марія Байдуга (U14, 2 км-11 хв 25 с).