18.10.2016 — 10:40

Найближчим часом ще двоє учасників АТО отримають квартири

17 жовтня під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника відбулося чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих.

1На засіданні були присутні голова Комісії, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Світлана Лукомська, члени Комісії, представники Нетішинського та Полонського міських голів,  Полонської райдержадміністрації, члени сімей учасників  антитерористичної операції.

Члени Комісії заслухали інформацію про результати комісійного огляду варіантів квартир, що планується придбати для двох постраждалих під час бойових дій учасників АТО з м.Нетішина та Полонського району. Після цього шляхом голосування було обрано житло, що відповідає вимогам законодавства та побажанням учасників бойових дій, і може бути придбане за кошти держбюджету.

4

За результатами обговорення Департаменту соціального захисту облдержадміністрації доручено в десятиденний термін підготувати всі необхідні  документи та направити їх до Державного казначейства для проведення оплати, а відповідним органам влади на місцях створити комісії по передачі придбаного житла учасникам АТО, як того вимагає законодавство.