20.01.2023 — 15:59

Лісівники Хмельниччини передали військовим антидроновий комплекс

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій та ексочільник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко передали антидроновий комплекс одному з підрозділів територіальної оборони області. Апаратний комплекс придушення каналів управління безпілотників KVS ANTIDRON-G6 допомагатиме нашим захисникам тримати оборону на Херсонському напрямку.

Кошти на його придбання зібрали в благодійному фонді “Допомагай з лісівниками». Один такий апаратний комплекс коштує 485 тисяч гривень. Лісівники області придбали уже два таких антидрони для військових з Хмельниччини і запевняють, що зупинятися не планують, а надалі підтримуватимуть бійців.

Сергій Гамалій висловив слова вдячності лісівникам краю та усім, хто долучився до придбання антидрону, а також висловив сподівання, що він значно покращить бойові можливості військових.

Разом до Перемоги!

Довідково:

ANTIDRON-G6 ефективно протидіє ворожим дронам, які наближаються до наших пунктів. Рушниця блокує канали керування та навігації. Внаслідок цього ворожий пристрій стає некерованим, втрачає орієнтацію в просторі і просто падає.