08.03.2023 — 11:33

Найвищі нагороди Кубка світу з боротьби самбо у спортсменів міста-супутника Хмельницької АЕС

На етапі Кубка світу серед молоді та дорослих, який пройшов у Ларнаці (Кіпр), самбісти з міста атомників здобули два «золота». Серед представників 14 країн світу двоє нетішинських спортсменів змагалися у складі української збірної, яка здобула командну перемогу.

Значний внесок у спільну перемогу вихованців заслуженого тренера України Геннадія Горохова, які вибороли золоті нагороди турніру. Серед спортсменів 18-20 років «золото» здобув Василь Сидор у вазі 71 кг. Переможцем етапу Кубка світу серед дорослих став Ярослав Давидчук (98 кг).

Спортивна делегація також побувала на патріотичному заході, який проводила українська громада на Кіпрі. Крім того, спортсмени відвідали секцію з самбо у місті Айа-Напа, де займаються діти з України, які через війну оселилися на Кіпрі. Маленькі самбісти зраділи можливості поспілкуватися з титулованими спортсменами, зробити фото на згадку з чемпіоном Європи й призером чемпіонату світу Ярославом Давидчуком.