04.05.2023 — 16:21

Запрошуємо взяти участь у семінарі – “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг”

У межах проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», що впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA), 15-18 травня 2023 року у м. Кам’янець-Подільський (Хмельницька область) заплановано проведення семінару-тренінгу “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг” для голів/заступників голів територіальних громад Вінницької, Волинської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Мета проєкту полягає у побудові ефективних міжсекторальних партнерств задля підтримки відновлення в регіонах України в умовах війни та багатофакторної кризи шляхом зміцнення потенціалу регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування, а також їхніх партнерів з питань управління кризовим реагуванням та посткризовим відновленням, розширення доступу до публічних послуг і створення нових економічних можливостей для місцевого населення та ВПО.

Для участі у семінарі необхідно заповнити онлайн реєстраційну форма відбору учасників семінару-тренінгу за посиланням: https://forms.gle/VtTuNAgq4thuLyBH9.

Заявки приймаються лише до 18-00 8 травня 2023 року. Кількість учасників обмежена, відбір буде здійснюватися на конкурсній основі.

Відібраним учасникам буде надіслано окреме запрошення на електрону пошту з усіма деталями логістики. Проїзд, проживання та харчування покривається організаторами. Програма тренінгу додається.

У разі наявності будь-яких запитань, прохання звертатись за номером (067)3830149 та/або електронною поштою [email protected], Вячеслав Третяк, координатор проєкту у Хмельницькій області.