29.06.2023 — 16:07

На Хмельниччині з робочим візитом перебуває Омбудсман України Дмитро Лубінець

Сьогодні на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова відбулася зустріч Уповноваженого ВРУ з прав людини Дмитра Лубінця з представниками обласної влади, керівниками силових структур, очільниками РВА, територіальних громад області та представниками структурних підрозділів ОВА.

“Вже 9 років і 491 день як російський агресор оголосив війну не тільки правам людини в Україні, а й у всьому цивілізованому світі. Проте війна не привід згортати права і свободи, а навпаки кожен на своєму місці, всі державні органи, інституції та самоврядні організації демонструють в Україні, що ми відрізняємося від окупанта, забезпечуючи дотримання прав, свобод людини і громадянина, адже це основоположні цінності в нашій державі. Тому в нас дорога і шлях один – допомагати один одному, разом долати труднощі і йти до Перемоги”, – зазначив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін, звертаючись до учасників заходу.

Під час зустрічі Омбудсман офіційно представив Оксану Кізаєву – регіонального Представника Уповноваженого ВРУ з прав людини у Хмельницькій області та взяв участь у презентації та обговоренні стану дотримання прав людини у Хмельницькій області, зокрема прав дітей, внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, військовополонених, прав людей, які перебувають в місцях несвободи Хмельниччини та інших категорій громадян.

“Ми завжди готові працювати та запускати нові проекти, аби жителі Хмельницької області знали, що в державі функціонує така незалежна сильна інституція як Уповноважений ВРУ з прав людини і в будь-який час, попри воєнний стан, можемо і будемо захищати права людини, вирішувати питання поновлення цих прав усіма керівниками та органами, які працюють на території області. Тому продовжуємо розвивати регіональну мережу нашої інституції, аби бути ближчими до громадян і результативніше реагувати на проблемні питання.” — заявив Омбудсман України.

Також у ході візиту Дмитро Лубінець відвідав Консультаційний центр Уповноваженого ВРУ з прав людини (регіональне представництво) у місті Хмельницький з дитячим простором, поспілкувався з місцевими журналістами, відповів на актуальні питання сьогодення та розповів про роботу регіонального представництва, а найголовніше – зустрівся з родинами військовополонених та зниклих безвісти.

Нагадаємо, центр Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на Хмельниччині працює щоденно, з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 16:00 години, за адресою: м. Хмельницький вул. Свободи, 70. Також можна зателефонувати на “гарячу лінію” 0800-50-17-20 (безкоштовно), ваш дзвінок буде переадресовано.