02.08.2023 — 10:10

Збірна Хмельницької області повернулася зі змагань з вагомим медальним здобутком

З 23 по 30 липня у м. Чернівці проходив чемпіонат України ХСО (крос-кантрі), чемпіонат України ХСС (шорт-трек), чемпіонат України ХСЕ (елімінатор) з велосипедного спорту – маунтенбайк серед усіх вікових категорій. Збірна Хмельницької області повернулася зі змагань з вагомим медальним здобутком, виборовши за всі дні чемпіонату три «золоті», п’ять «срібних» та чотири «бронзових» нагороди.

Переможцями та призерами стали:

• у чемпіонаті України ХСО (крос-кантрі)

серед чоловіків: 2 місце – Дмитро Тітаренко (м. Кам’янець-Подільський);

серед юніорок: 3 місце – Ольга Кучер (м. Кам’янець-Подільський);

серед юнаків 15-16 років: 1 місце – Олексій Полуйко (м. Хмельницький);

серед дівчат 15-16 років: 3 місце – Марія Кушко (м. Кам’янець-Подільський);

серед юнаків 13-14 років: 1 місце – Андрій Стрільчук (м. Кам’янець-Подільський).

• у чемпіонаті України ХСС (шорт-трек)

серед юнаків 15-16 років: 3 місце – Олексій Полуйко (м. Хмельницький);

серед дівчат 15-16 років: 2 місце – Марія Кушко (м. Кам’янець-Подільський);

• у чемпіонаті України ХСЕ (елімінатор)

серед чоловіків: 1 місце – Дмитро Тітаренко (м. Кам’янець-Подільський);

серед юнаків 15-16 років: 2 місце – Олексій Полуйко (м. Хмельницький).

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на змаганнях. Дякуємо тренерам переможців та призерів Андрію Саражинському, Валентині Яровій, Руслану Дульському, Ользі Ям’як за підготовку спортсменів.

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях!