У Хмельницькому «хімічили» юні кмітливці з усієї України
2016-11-04 13:45:45
Завершився XXIV-й Всеукраїнський турнір юних хіміків, фінальний етап якого упродовж чотирьох днів тривав на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Хмельницького обласного ліцею-інтернату з поглибленим вивченням у галузі науки.
Дев’ятнадцять команд з дев’яти областей та Києва – загалом близько сотні учнів навчальних закладів різного профілю – змагалися у кмітливості, ерудиції, вправності. Знавці речовин, реакцій і формул засвідчили загалом високий рівень знань з улюбленого предмета, здатність до наукових пошуків, чимало юнаків і дівчат пов’язують своє професійне майбутнє з хімічною галуззю.
А перемогу в гострій напруженій боротьбі здобула команда Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті ім. Івана Франка.
Дипломи переможцям і призерам у командному та особистому заліках вручили директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, ректор Хмельницького ОІППО Віктор Берека, методист Інституту модернізації змісту освіти МОН України Наталя Черепіна, голова журі – старший науковий співробітник Харківського національного університету ім. В. Каразіна Олексій Григорович.
Віншували учасників змагання учнівські художні колективи.
Відрадно, що до проведення турніру долучилася і низка спонсорів, які заохотили юних хіміків цінними призами.


