Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

У Білогір’ї відзначили День працівника соціальної сфери

2016-11-04 16:58:29

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищенішим верствам населення нашої держави.

dsc_0176

З нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери 4 листопада  у приміщенні Білогірського  районного будинку культури відбулися урочисті заходи за участю керівників району та селища.

Голова райдержадміністрації Роман Муляр у своєму виступі наголосив, що соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров’ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім’ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки, здійсненням правосуддя і багатьма іншими.

dsc_0118

“Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби”, – сказав очільник району.

dsc_0132

З нагоди професійного свята кращі працівники соціальної сфери району були нагороджені грамотами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, районної державної адміністрації та районної ради.

А солісти районного будинку культури, викладачі школи мистецтв та учасники танцювального колективу «Перлина» будинку творчості школярів подарували присутнім святкову концертну програму. Родзинкою концерту стала мініатюра «Погостини у Горпини», яку майстерно розіграли самі винуватці свята – працівники управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості та управління пенсійного фонду.

За матеріалами Білогірської райдержадміністрації

dsc_0120

dsc_0207

Зберегти