Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

Директор Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич з робочим візитом відвідав Хорватію

2016-11-07 16:40:04

Делегація Міністерства охорони здоров’я, до складу якої входив Яків Миколайович, перебувала у Хорватії з 26 жовтня до 1 листопада.

img_5982

 У ході закордонної поїздки учасники делегації ознайомилися із хорватською системою ДСГ (DTS), Фондом медичного страхування, центрами первинної медичної допомоги, ІТ-системами ПСМД, електронною випискою рецептів. Також представники МОЗ України вивчали роботу агентства з якості та акредитації в галузі охорони здоров’я, організацію і типи телемедичних послуг, учасників надання та отримання послуг у сфері телемедицини. Крім того, українська делегація ознайомилась з роботою Хорватського інституту громадського здоров’я та університетською лікарнею «Sveti Duh».

img_6099

img_6581

За матеріалами Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації