03.10.2023 — 20:06

Сергій Тюрін зустрівся з делегацією американських суддів

Сьогодні до обласної військової адміністрації завітала делегація американських суддів: Елісон Тукер – суддя Першого апеляційного округу; Роберт Харрісон – суддя Верховного Суду Лос-Анджелеса; Лаура Лезеке – суддя Верховного Суду Лос-Анджелеса; Майкл Лінфілд – суддя Верховного Суду Лос-Анджелеса; Майкл Вісенсія – суддя Верховного Суду Лос-Анджелеса; Гарольд Кан – суддя Верховного Суду Сан-Франциско; Кетрін Свайсен – суддя Верховного Суду Сан-Луіс-Обіспо; Майкл Вендлер – суддя Верховного Суду Сан-Матео та Девід Картер– суддя Федерального окружного суду Центрального округу штату Каліфорнія.

Зустрівся з поважними гостями перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін. Візит мав ознайомчий характер, та принагідно учасники зустрічі обговорили питання діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в умовах правового режиму воєнного стану.

“Ваш приїзд на Хмельниччину в найважчий для України час –  є свідченням потужної підтримки нашого народу, який бореться за своє життя, свободу і незалежність з підступним ворогом – російською федерацією. Ми сердечно дякуємо вам за це, адже саме зараз час, коли справжні друзі пізнаються в біді. І завдяки підтримці усього цивілізованого світу та вашій підтримці ми впевнені в нашій Перемозі”, – сказав Сергій Тюрін, вітаючи поважних гостей.

Також посадовець відмітив, що в умовах повномасштабної війни роль держави у гарантуванні належного дотримання прав і свобод людини підвищується безпрецедентно. Тому наразі, відбувається активний процес адаптації правової сфери до вимог воєнного стану з метою максимально ефективного врегулювання всіх видів суспільних відносин, оскільки органи державної влади отримали нові повноваження, не зовсім притаманні їм в мирний час.

В ході зустрічі заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв представив до уваги іноземної делегації презентацію про роботу гуманітарного штабу при ОВА, а також розповів про кількість внутрішньо переміщених осіб, будинків сімейного типу, дітей, які через російського окупанта покинули свої домівки і знайшли прихисток на Хмельниччині.

“Ми підтримуємо усіх українців, які хоробро стоять на захисті своєї держави. Ми дивимося на вас як на лідерів, які боряться за свої свободи, чесне правосуддя, не дивлячись на те, що в країні війна. Я сподіваюся, що це не остання наша зустріч і ми продовжимо підтримувати співпрацю у сфері судової практики. Слава Україні”, – зазначив Девід Картер – суддя Федерального окружного суду Центрального округу штату Каліфорнія.

В свою чергу, Майкл Лінфілд – суддя Верховного Суду Лос-Анджелеса запевнив, що презентований матеріал обов’язково буде показаний колегам, адже ця інформація торкається не тільки українців, але й кожної людини в Америці та кожної матері, яка побачить ці статистичні дані.

“Дякуємо вам за небайдужість та зацікавленість до того, що відбувається в нашій країні і на Хмельниччині зокрема. Ми завжди відкриті до співпраці і будемо надалі спільно працювати над подальшим розвитком нашого регіону та України в цілому”, – сказав перший заступник начальника ОВА підсумовуючи зустріч.