Хмельниччина: основні магістралі області розчищено
2016-11-14 10:09:15
В області продовжується робота з усунення наслідків негоди, які були спричиненні великими опадами 12-13 листопада, у вигляді мокрого снігу.
Наразі основні магістралі області розчищено, комунальні бригади продовжують працювати, завершується робота з розчистки віддалених населених пунктів, відновлюється робота автобусних маршрутів.
«Для розчистки і посипання доріг в області задіяно 331 одиницю техніки», – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук.
Під час засідання оперативного штабу було прийнято рішення про призупинення руху великогабаритного транспорту в області. Так, 293 одиниці важковагового транспорту знаходиться на площадках відстою.