16.11.2023 — 17:04

На Хмельниччині запрацював новенький Клас безпеки

Відсьогодні безпекова освіта стала доступнішою для понад 350 вихованців Гвардійського ліцею, що на Хмельниччині. Адже тут відкрився новий Клас безпеки. Клас у ліцеї забезпечений інтерактивним обладнанням, відповідним дидактичним матеріалом і поліграфією від UNICEF та має кілька тематичних локацій. Тут на відвідувачі дізнаються, як запобігати пожежам, поводитися на воді, надавати першу допомогу, отримають знання з правил дорожнього руху тощо.

Перший урок для школярів провели педпрацівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області. Зокрема, рятувальники поглибили знання дітей щодо мінної безпеки. Разом вони визначали відмінності між вибухонебезпечними та підозрілими предметами, з’ясували, які з них мають найбільшу зону ураження, відпрацювали алгоритми дій під час виявлення таких «сюрпризів».

Рятувальникам таки вдалося зацікавити малечу. Діти активно брали участь в обговоренні, уважно слухали та ділилися здобутими знаннями. Часи війни вкотре доводять – такі знання надзвичайно важливі не лише для дітей, а й для дорослих.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області