22.11.2023 — 10:27

Проведення інформаційного дня в онлайн-форматі з метою популяризації програми Interreg Europe

У червні 2023 року Українська сторона розпочала процедуру приєднання до програми Interreg Europe, що фінансується Європейським Союзом (далі – Програма), яка направлена на покращення управління співробітництвом через посилення спроможності суб’єктів, удосконалення наявних інструментів, формування спільних рішень для протидії викликам у реалізації політики згуртованості Європейського Союзу. Бюджет Програми складає 379 млн євро.

Співпраця партнерів відбувається у рамках таких цілей політики згуртованості:

 ➡ Більш розумна Європа (інноваційний потенціал, конкурентоспроможність малого та середнього бізнесу, цифровізація);

➡ Більш зелена Європа (енергоефективність, розумні енергетичні системи, зміна клімату, управління водними ресурсами, циркулярна економіка, природа та біорізноманіття, міська мобільність з нульовим рівнем викидів вуглецю);

➡ Більш соціальна Європа (ринки праці, охорона здоров’я, культура та туризм, освіта, інтеграція громадян третіх країн);

➡ Більш з’єднана Європа (сталі транс’європейські транспортні мережі (TEN-T), стала мобільність);

➡ Європа ближча до громадян (інтегрований розвиток міст та територій за межами населених пунктів).

24 листопада 2023 року о 10:30 год. Секретаріат Кабінету Міністрів України разом з Органом управління Програми організовують проведення інформаційного дня в онлайн-форматі з метою популяризації можливостей Програми та сприяння активній участі українських партнерів.

У рамках інформаційного дня буде розглянуто такі питання:

 ➡ ключові особливості Програми;

➡ ключові особливості та приклади проектів;

➡ умови участі для потенційних українських учасників;

➡ Policy Learning Platform: як скористатися можливостями.

Цільовою аудиторією Програми є органи місцевого самоврядування, асоціації, агенції регіонального розвитку, а також державні органи, природні парки, освітні установи, інші неприбуткові організації, які готові спільно напрацьовувати кращі рішення для регіонального та територіального розвитку спільно з партнерами з країн-членів ЄС.

У разі зацікавленості просимо заповнити Google-форму до 22 листопада 2023 року, розміщену за наступним посиланням: https://tinyurl.com/3v8tv7x2.