11.03.2024 — 11:01

Понад 16 мільйонів гривень отримають підприємці Хмельниччини

З початку року в рамках урядової програми «єРобота: Власна справа» схвалено 68 бізнес-ідей підприємців Хмельниччини. Переможці отримають гранти на загальну суму 16 мільйонів гривень та створять 132 робочих місць. Серед отримувачів мікрогрантів –  45 осіб складають жінки, 23 – чоловіки, 2 – внутрішньо переміщених громадян.

Цьогоріч учасники урядової програми надаватимуть послуги у сфері торгівлі, індустрії краси та кавовому бізнесі. А також планують відкрити мініпекарню, спортивний клуб, обслуговувати та ремонтувати автомобілі, налагодити швейне виробництво, вирощувати зернові культури, здійснювати освітні та рекламні послуги, провадити стоматологічну та медичну практику тощо.

Щоб отримати грант необхідно зробити кілька кроків:

– Заповнити заяву через портал Дія http://surl.li/cjrkj;

– Скласти чіткий бізнес-план (на сайті Дія – Грант на власну справу – Як отримати послугу);

– Пройти перевірку ділової репутації та співбесіду в центрі зайнятості;

– Відкрити рахунок та почати діяти!

Заходьте на сайт https://vlasnaspravagrant.com.ua, там можна знайти всю необхідну інформацію — від критеріїв відбору до шаблонів бізнес-планів, необхідних для подання заявки на грант, від алгоритму отримання гранту, до можливості залишити своє питання чи поділитися відгуком.

Нагадуємо, що вже другий рік діє урядова програма «Грант для ветеранів та членів їх сімей». Про відмінності «Гранту для ветеранів» та мікрогранту «єРобота: Власна справа» читайте за посиланням.