08.07.2024 — 08:45

Посібник “Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад”

У червні 2023 року Українська асоціація молодіжних рад розпочала втілювати річну програму «Незламна молодь: молодіжні ради», для участі в якій було відібрано 10 громад з 5 областей України.

Ця програма допомогла побудувати взаємодію молодіжних рад з органами місцевого самоврядування, залучати молодь до процесів прийняття рішень та активного суспільного життя, підтримувати внутрішньо переміщену молодь та молодих ветеранів.

Як це зробити, докладно, з практичними кейсами, описано в посібнику «Формування голосу молоді: посібник для молодіжних рад», розробленому командою Асоціації.

Метою посібника є надати молодіжним радам, ініціативним групам, активістам, молодіжним працівникам і діячам громадського сектору необхідні знання та інструменти, які були сформовані на основі роботи з молодіжними радами-учасницями програми «Незламна молодь: молодіжні ради» протягом року.

Розділи посібника:
● Про програму «Незламна молодь: молодіжні ради».
● Управління молодіжною радою: від концепції до впровадження.
● Представництво та діалог: зміцнення зв’язків та участі молодіжної ради з органами місцевого самоврядування та молоддю в громаді.
● Вплив молодіжної ради на ефективне використання ресурсів для розвитку громади.
● Додатки і корисні посилання для використання в роботі молодіжних рад.

Для того, щоб його отримати посібник необхідно заповнити коротку форму за посиланням та отримуй онлайн-варіант посібника.

Програма «Незламна молодь: молодіжні ради» та посібник розроблені Українською асоціацією молодіжних рад та втілюється в межах програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Міжнародним республіканським інститутом (IRI).