Вітання голови обласної державної адміністрації зі святом Святого Миколая
2016-12-19 15:21:27
Вітаю усіх подолян і дорослих і маленьких зі святом Святого Миколая! Зичу миру, здоров’я, сімейного затишку! Нехай Святий Миколай опікується кожною родиною, нашою квітучою Хмельниччиною, всією Україною!
З повагою голова ОДА Олександр Корнійчук