Проведено нараду щодо роботи мобільних груп у транспортній галузі області
2016-12-26 15:23:26
Сьогодні т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний провів нараду з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.
В результаті проведених перевірок з 19.12. по 23.12.2016 року складено 21 акт про порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”, з них:
8 актів на таксі (облаштовані як таксі)
7 актів ( автобус технічний стан)
2 акти (автобус, регулярні перевезення без документа)
1 акт (“нелегальні” перевезення)
3 акти (автобус безквиткові)
Проведено відпрацювання у складі мобільної групи у м. Шепетівка.
За результатами наради Олег Гуменний надав посадовцям відповідні доручення.
