В області розгорнуто 151 пункт обігріву
2017-01-10 10:37:05
З метою організації заходів щодо запобігання випадків переохолодження, надання допомоги людям у період значного зниження температури в Хмельницькій області станом на 18-00 08 січня 2017 року розгорнуто 151 пункт обігріву. Протягом доби за допомогою звернулось 59 людей. Всього в період функціонування пунктів обігріву по допомогу звернулося 170 людей.
На 8-00 10.01.2017 року від служби автодоріг для посипки доріг державного та місцевого значення в області задіяні у робочому режимі 47 працівників та 31 одиниця техніки.
Відключення електропостачання населених пунктів немає.
За матеріалами управління цивільного захисту населення облдержадміністрації