Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

В області змагалися спортсмени з важкої атлетики

2017-01-23 16:42:59

21-22 січня в місті Хмельницькому в спортивному комплексі «Епіцентр» відбулися змагання Чемпіонату області з важкої атлетики серед ДЮСШ і спортивних ліцеїв (1999 рік і молодше). В змаганнях приймали участь 105 спортсменів : 35 дівчат і 70 юнаків.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся т.в.о. начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Клімов. Володимир Ілліч привітав спортсменів та побажав їм нових спортивних здобутків, а на завершення вручав нагороди переможцям.

До привітань також долучилися старший тренер області з важкої атлетики Ігор Мацьоха та старший тренер юніорської збірної Хмельницької області Андрій Мельник.

У змаганнях брали участь команди: Чемеровецької, Маківської, Волочиської, Староконстянтинівської, Теофіпольської, Полонської, Шепетівської, Городоцької, Кам’янець – Подільської та Хмельницької ДЮСШ.