Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

13.02.2017 — 11:06

24-26 лютого у м. Віровітіца (Республіка Хорватія) відбудеться міжнародний ярмарок бізнесу, ремесел і сільського господарства VIROEXPO 2017.

24-26 лютого у м. Віровітіца (Республіка Хорватія) відбудеться міжнародний ярмарок бізнесу, ремесел і сільського господарства VIROEXPO 2017. VIROEXPO є одним з найуспішніших ярмарків в Республіці Хорватії і з кожним роком кількість учасників та відвідувачів заходу зростає.

VIROEXPO – це не лише ярмарка-виставка продукції бізнесу, ремесел і сільського господарства, а і туристичний захід, який сприяє розвитку туристичних пропозицій Віровітічко-подравської жупанії – це великий діапазон подій, таких як презентація гастрономічної продукції, просування мисливського та рибальського туризму, театральних вистав, концертів, виставок, семінарів, а також професійні лекції в області туризму і тісно пов’язана з цим діяльність.

За більш детальною інформацією звертатись до Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації за телефоном: (0382) 76-50-97, 76-47-92.