20.02.2017 — 11:24

У Нетішині пройшли фінальні матчі Чемпіонату області з футзалу

Минулими вихідними за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації та  Хмельницької обласної федерації футболу відбулись фінальні матчі Чемпіонату області з футзалу.

Цього разу змагання відбувалися у  м.Нетішині. Чемпіона було визначено за результатами  5 матчів.

Перемогу здобула  місцева команда “Енергетик-МИКЛУШ”, друге місце посіла команда “Декорленд” (Славута).

А от за третє місця була боротьба до останніх хвилин матчу “Декорленд” (Славута) – “ФК Дунаївці” (Дунаївці), адже при поразці більше, ніж у два м’ячі команди із Дунаєвець, третє місце посіла б команда “Темп” (Шепетівка). Але на 38  хвилині матчу гравець команди “ФК Дунаївці” Олег Сушинський забиває важливий бронзовий гол(4-2), і таким чином, за різницею забитих та пропущених м’ячів, приносить своїй команді почесне третє місце.