Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

27 родин Захисників отримали сертифікати на житло

2026-07-20 09:48:56

Начальник ОВА Сергій Тюрін разом із народною депутаткою України Оленою Копанчук вручили сертифікати на придбання житла Захисникам і Захисницям України. Цього разу сертифікати отримали 27 ветеранів, людей з інвалідністю внаслідок російсько-української війни, які проходили службу у різних підрозділах Збройних Сил України.

На ці виплати для жителів Хмельниччини вже спрямовано понад 267,5 млн грн, а протягом цього року планується забезпечити житлом ще 100 родин. Торік таку підтримку отримали 90 родин.

“Навіть у непростих умовах війни надзвичайно важливо, що держава має можливість забезпечувати житлом тих, хто віддав частину свого життя за Україну, а також підтримувати їхні родини, які разом із ними пройшли через біль і важкі випробування. Щиро дякую кожному з вас за захист України. Вітаю з цією важливою подією та бажаю, щоб нові домівки стали місцем затишку для ваших родин. Дякую Президенту України Володимиру Зеленському, Кабінету Міністрів України, Міністерству у справах ветеранів України та Європейському Союзу за реалізацію цієї програми в межах реалізації інструменту Ukraine Facility.