12.04.2017 — 13:05

Кубок України з гирьового спорту

06-09 квітня у м. Хмельницький проходив Кубок України з гирьового спорту серед дорослих, Чемпіонат України серед юніорів та юніорок

На змагання прибуло більше 250 спортсменів з 20 областей України.

Бронзову нагороду Кубку України здобув Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 73 кг, у поштовху 32 кг зробив 93 повтори, у ривку – 147, сума двоборства – 166,5 очок.

За крок до п’єдесталу вагової категорії до 95 кг зупинився Квіквініа Полміра, поштовх – 112, ривок – 146, сума двоборства – 185 очок.

У ваговій категорії до 78 кг Рудніцький В’ячеслав став 9, поштовх – 55, ривок – 110, сума – 110 очок.

У ваговій категорії до 95 кг Варнацький Віталій став 10, поштовх – 46, ривок – 84, сума – 88 очок.

У ваговій категорії понад 95 кг Масловський Олександр став 13, поштовх – 33, ривок – 64, сума – 65 очок.

Панькевич Оксана виборола перше місце і у Кубку України серед дорослих, і у чемпіонаті України серед юніорів та юніорок, зафіксувавши у ваговій категорії до 58 кг у ривку 24 кг гирі 67 підйомів.

Ризак Володимир у ваговій категорії до 73 кг став 3 серед юніорів та 7 серед дорослих, поштовх – 70, ривок – 132, сума – 136 очок.

У ваговій категорії до 73 кг Каличак Володимир став 11 серед юніорів та 16 серед дорослих, поштовх – 19, ривок – 50, сума – 44 очка.

У ваговій категорії до 58 кг Кіпін Ірина стала 7 серед юніорок та 9 серед дорослих, ривок – 37 підйомів.

У цій же ваговій категорії Дзізінська Лілія стала 9 серед юніорок та 12 серед дорослих, ривок –32 підйоми.

Вітаємо спортсменів із успішними виступами та бажаємо в майбутньому тільки покращення власних результатів.