01.06.2017 — 17:22

О.Корнійчук: Здорові діти – майбутнє нашої держави

Здорова нація – процвітаюче майбутнє країни.

Не випадково, саме сьогодні, 1 червня у День захисту дітей голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний оглянули відремонтоване кардіо-ревматолого-ендокринологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Ще у  2016 – 2017 роках владою області виділено кошти у сумі 1млн. 85 тисяч грн. для проведення ремонтних робіт даного відділення, а також для придбання меблів, посуду та м’якого інвентарю.

Для покращення діагностичного процесу придбано систему щоденного моніторингу глюкози крові вартістю 77тис.грн., яка дає можливість цілодобового контролю рівня цукру крові у дітей, хворих на цукровий діабет.

«Кардіоревматологічне відділення з ендокринологічними ліжками– єдине в області спеціалізоване відділення для лікування дітей з важкою кардіоревматологічною  патологією (вроджені вади та запальні захворювання серця, ревматоїдні захворювання суглобів) та ендокринологічною патологією (цукровий діабет,  важка патологія ендокринних залоз, хвороби обміну),» – зазначив Олександр Олександрович оглядаючи відділення, й додав, що це перше спеціалізоване відділення в області, яке функціонує вже понад 50 років.

Щорічно на базі відділення лікується понад 1300 дітей з яких 500 із захворюваннями ендокринної системи та близько 800 дітей із патологією серцево-судинної системи.

Упродовж кількох десятиліть майже півмільйона маленьких пацієнтів отримало лікування на базі кардіо-ревматологічного відділення, а це тисячі дітей, яким повернуто життя та здоров’я.