15.08.2017 — 09:20

Збірна команда області взяла участь у чемпіонаті України у багатоденній гонці крос-кантрі

З 10 по 13 серпня тривали змагання у Чернівцях. Вже у день прибуття на учасників, яких було близько 130, очікувала гонка на час. В наступні три дні проїхали дві кільцеві гонки та гонку в гору. Остання була важливою, оскільки додатково розігрувалось чемпіонство країни у цій дисципліні. Гонка відбулася в суботу на горі Цецино. Дистанція для усіх вікових груп складала 4,2 кілометра. Серед дівчат бронзову медаль тут здобула Юлія Калинюк. Вікторія Пархомюк проїхала на 30 секунд повільніше та посіла четверте місце. Першою була представниця Донецької області, другою – Волинської. Двом вихованкам Харківського вищого училища фізичної культури №1 поступилася наша Наталія Свистунова у категорії “молодші дівчата” та посіла третю сходинку п’єдесталу. Марина Калинюк була п’ятою.

В неділю, після фінішу останнього етапу в районі Кемпінгу, визначили переможців багатоденної гонки. За сумою чотирьох днів змагань серед дівчат Вікторія Пархомюк – бронзова призерка чемпіонату. Юлія Калинюк закінчила гонку на п’ятому місці. Вдалося достойно поборотися з сильною командою училища фізкультури нашій Наталії Свистуновій, в неї срібна медаль чемпіонату України у багатоденній гонці серед молодших дівчат. Перше, третє та четверте місця за харків’янками. Абсолютно наймолодша учасниця змагань, наша Марина Калинюк, посіла сьоме місце. Обидві команди у категоріях “дівчата” та “молодші дівчата”, що складалися з спортсменок клубу “Веломан Екстрім”, посіли другі місця серед команд областей України. У підсумку маємо одне особисте срібло, три бронзи та чотири срібних призера у командному заліку.

Вітаємо спортсменок з завойованими медалями!