Шевченко зазвучав в акустиці: «Ше.Пісня» оголосила переможців
2016-03-12 08:48:03
Всеукраїнський пісенний конкурс «Ше.Пісня», який відбувався до 202 річниці народження Тараса Шевченка, оголосив список переможців та нагородив трійку найсильніших відзнакою «Найкращий виконавець».
Так, відзнаку за найкраще виконання отримав гурт «NAOMI» – пісня «Твої очі» (м. Черкаси), за найщиріше виконання статуетку отримав Віталій Радиш – пісня «Минають дні» (с. Кобаки Косівського р-ну Івано-Франківської обл.) та за найкращу музичну подачу вірша Шевченка нагороджений гурт «Тобі Здалося» за трек «І стеляться на папері» (Київ).
9 березня у Києві в ресторації «Шевченко» відбувся фінальний гала-концерт фіналістів конкурсу «Ше.Пісня».
Зокрема на слова Шевченка заспівали Шпилясті Кобзарі, гурти Go-A, NAOMI, ACCA, Тобі Здалося; виконавці Олег Мазур та Віталій Радиш. Музичні композиції цих представників перемогли у конкурсі на найкраще виконання.
«Ідея конкурсу в тому, щоб пісні надсилалися в акустиці. Так вони стануть мобільними і можливими для виконання на різних платформах та майданчиках. Ми, як менеджери, за згодою конкурсантів будемо поширювати ці пісні в мережі, на радіостанціях. Ці пісні мають виходити у світ та ставати хітами. На конкурс надіслали дуже багато робіт, але ми відібрали саме ті, які показували Шевченка в нашому часі, в XXI ст.», – коментує один із організаторів концерту Юлія Капшученко-Шумейко.
Нагадаємо, що в лютому відбувався конкурс на найкраще виконання пісень на слова Шевченка, участь в якому взяли близько 50 виконавців з усієї країни.
За матеріалами Юлії Капшученко-Шумейко