Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

23.10.2017 — 09:59

Уряд підготував рішення щодо можливості переходу коштів на наступний рік, – Зубко

Уряд підготував законопроект, який дає можливість використання коштів, які направлені на капітальні видатки і стратегічні проекти з переходом на наступний рік. Про це на годині запитань до Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Це питання створення спецфонду, який може бути наповнений з переходом на наступний рік, що зменшить навантаження на видатки державного бюджету в кінці року і дасть можливість виконання робіт протягом двох бюджетних періодів», – зазначив Геннадій Зубко.

Також Віце-прем’єр наголосив на щорічному збільшенні державної підтримки на об’єднані тер.громади і регіональний розвиток. «Починали з 3 млрд. грн. Держфонду регіонального розвитку і 1 млрд грн субвенцій на ОТГ. В цьому році вже ця сума зросла до 3,5 млрд грн і 1,5 млрд грн. відповідно. Дуже важливо, щоб ці кошти використовувалися не на поточні видатки, зарплату і утримання, а саме на розвиток і впровадження проектів в громадах. І тому вимога тих НПА, які приймаються КМУ на підставі бюджету-2017 – це направляти ці кошти саме на бюджети розвитку», – підкреслив Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України