Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

06.02.2018 — 12:27

Інформація про реалізацію Закону України “Про доступ до публічної інформації” за 2017 рік

Протягом 2017 року до обласної державної адміністрації надійшло 441 запити на інформацію, з яких 327 запитів на інформацію надіслано електронною поштою, 62 – поштою, 50 – передані особисто запитувачам, 2 – в телефонному режимі.

Із 441 запитів на інформацію розглянуто та задоволено в Хмельницькій облдержадміністрації 79% запитів. 21% запитів перенаправлено належним розпорядникам інформації. В середньому до облдержадміністрації за місяць надходило 36-37 запитів. Вищезазначена кількість запитів на інформацію була ініційована такими категоріями запитувачів: від фізичних осіб – 233, юридичних осіб – 54, громадських об’єднань, громадських організацій – 99, представників засобів масової інформації, журналістів – 55 запитів на інформацію.

Протягом 2017 року скарг на розгляд запитів на інформацію до Хмельницької обласної державної адміністрації від представників ЗМІ та інших запитувачів не надходили.

За результатами моніторингу виконання законодавства про доступ до публічної інформації обласними державними адміністраціями, що проводився представниками Уповноваженого ВРУ з прав людини, Хмельницька облдержадміністрація увійшла до 10 кращих.

За матеріалами сектору забезпечення доступу до публічної інформації апарату адміністрації