13.02.2018 — 10:28

У січні 2018 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 15,0 тис. безробітних громадян

У січні 2018 року в базі даних Хмельницької обласної служби зайнятості налічувалось 1,8 тис. вакансій.

Завдяки співпраці з роботодавцями та сприяння служби зайнятості 25,2% вакансій було укомплектовано. Більше 70% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися професії металообробки, будівництва, транспорту, агропромислового комплексу, сфери торгівлі та послуг. Затребувані менеджери (управителі) в усіх сферах економічної діяльності, бухгалтери, економісти та інженери з досвідом роботи, лікарі, вчителі. Крім того, існує потреба в робітниках найпростіших професій — підсобні робітники, прибиральники, двірники, вантажники та інші.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням обласної служби зайнятості становила  827 осіб, в тому числі 353 зареєстрованих безробітних. Крім того, 286 осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 332 особи проходили професійне навчання.

Послугами центрів зайнятості області скористалися 532 демобілізованих військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які набули статус безробітного. Забезпечено роботою 10 учасників АТО. Охоплено професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації 14 осіб.

На обліку перебувало 72 безробітних з числа вимушено переміщених з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Працевлаштовано 6 осіб, проходили профнавчання 3 особи.

До відома:

Станом на 1 лютого 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 13,7  тис.осіб, в тому числі 448 військовослужбовців учасників АТО та 64 особи з числа внутрішньо переміщених. Серед безробітних 46,0% складали жінки, 31,8% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 56,5% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями. Отримували допомогу по безробіттю 12,0 тис.осіб. Актуальними залишились 1,4 тис. вакансій.

 

Інформацію підготував відділ статистики та прогнозування  ОЦЗ