22.02.2018 — 15:56

До мови серцем пригорнись…

Сьогодні, у  Міжнародний день рідної мови, проведено мовознавчий форум “До мови серцем пригорнись!” та мовознавча година “Щира пісня гордої країни”. Читачі обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка довідалися про історію відзначення свята, його значення для збереження та розвитку мов світу.

 

Про красу української мови розповіли учасникам форуму подільські письменники В.Міхалевський та В.Горбатюк. Поезії, які лунали на заході з вуст В.Міхалевського , розкрили для читачів барвистий світ українського слова, його велич та силу. Василь Горбатюк не тільки поділився з підлітками власними творчими надбаннями, а й розповів про роботу обласного літературного музею по збереженню та популяризації рідного слова.

Під час форуму звучали народні пісні у виконанні студентки Хмельницького музичного коледжа імені В.Заремби Богдани Іванкової. Гарним завершенням свята став танок читачки –учасниці ансамблю “Подолянчик”  Олійчук Ірини.

Чому я люблю рідну мову… Свої думки висловлювали наймолодші : “це мова моєї країни..” “це мова моїх батьків…”, вона найрідніша…”

 

Також для читачів бібліотеки були представлені виставки “Українська мова – мова єднання”, “Мова – серце нації”.

За інформацією обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка