26.02.2018 — 15:24

Стартував новий профорієнтаційний проект «Від мрії до дії»

Профорієнтаційна робота з молоддю є надзвичайно важливою зараз, коли гостро стоїть проблема збереження трудового потенціалу країни та зменшення професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці.

 З метою  профілактики безробіття серед молоді, допомоги молоді у підготовці до виходу на ринок праці в лютому 2018 року Хмельницькою обласною службою зайнятості у співпраці з Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та іншими зацікавленими партнерами розпочато реалізацію нового профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії». Проект розрахований на безробітну молодь, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів,  студентів вищих навчальних закладів, всіх зацікавлених осіб з числа молоді.

В ході реалізації проекту учасники будуть знайомитися зі світом професій, професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи, можливостями набуття професій, додаткових вмінь та компетенцій, основами підприємництва. Для них будуть проведені різноманітні профорієнтаційні заходи: семінари, тренінги, презентації та екскурсії, конкурси інтелектуально-ігрового та змагально-мотиваційного характеру, заняття молодіжних студій кар’єрного розвитку, тестування з метою визначення сфери професійної діяльності та професійної спрямованості, підприємницького потенціалу,  професійно важливих  якостей.

Вже в березні учні 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів матимуть можливість взяти участь в обласному заочному конкурсі шкільних стінних газет  “Як обрати «свою» професію?”. Про всі заходи проекту можна дізнатися  на офіційному  сайті Хмельницького обласного центру зайнятості www.khm.dcz.gov.ua.

За інформацією відділу організації профорієнтації ОЦЗ