24.04.2018 — 10:19

Обласний фестиваль “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

21 квітня у м. Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з обласним відділенням НОК України провели обласний фестиваль “Тато, мама, я – спортивна сім’я”.

Мета даного заходу: формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом; зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей; спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

З вітальним словом  до учасників фестивалю звернувся директор ХОЦФЗН «Спорт для всіх» – Олександр Якушев.

У обласному фестивалі взяли участь переможці І етапу міських, ОТГ та районних змагань, які нещодавно відбулись у населених пунктах області. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

  Свою майстерність та спритність сім’ї показували у естафетах: “Флорбол”,”Переправа”, “Човниковий біг”, “Гонка повітряних куль”, “Хто швидше?”,  “Садіння і збір картоплі ” та у спортивній вікторині.

І місце зайняла сім’я Мулик (м. Славута), ІІ місце – сім’я Гордилюк (м. Шепетівка), ІІІ місце – сім’я Машталір (Волочиський р-н).

Це було справжнє спортивне свято для учасників заходу. Батьки і діти отримали незабутнє враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Команди нагороджені грамотами, медалями, вимпелами, брелками, призами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами обласного відділення НОК України.