21.05.2018 — 16:20

Розпочався тиждень безпеки дорожнього руху!

У рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, на дорогах Хмельниччини з 21 по 27 травня проходитиме Тиждень безпеки дорожнього руху.

Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області постійно вживаються заходи щодо створення безпечних умов дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування області.

Так, станом на сьогодні, дорожниками замінено 635 шт. дорожніх знаків, встановлено 110 шт. напрямних стовпчиків, ремонтується бар’єрне огородження та ін.

«В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху нашими працівниками обстежуються під’їзди до залізничних переїздів, місця концентрації ДТП, ділянки доріг, прилеглі до навчальних та медичних закладів, аби привести технічні засоби організації дорожнього руху до належного експлуатаційного стану», – зазначає начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

Служба автодоріг закликає всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня безпеки дорожнього руху, і не лише протягом цього тижня, рухаючись автодорогою, суворо дотримуватись правил дорожнього руху та поважати інших його учасників.

Нагадуємо, недотримання правил дорожнього руху, перевищення швидкості, порушення правил обгону та виїзд на зустрічну смугу часто призводять до виникнення дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких травмуються та гинуть люди. То ж, будьте пильними та дотримуйтесь правил дорожнього руху!

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області