Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

09.10.2018 — 17:10

14-15 жовтня 2018 року в м.Київ, у виставковому центрі “Парковий” відбудеться “Horasis China Meeting in Ukraine”.

14-15 жовтня 2018 року в м.Київ, у виставковому центрі “Парковий” відбудеться “Horasis China Meeting in Ukraine”. Захід організовують Horasis Ukraine, China Federation of Industrial Economics та Horasis (Швейцарія) https://horasisuа.com/uk/

Horasis організовує бізнес-форуми для розв’язання найважливіших проблем глобальної трансформації бізнесу та розробки моделей та прогнозних планів економічного зростання. Учасники спільно визначають актуальні проблеми та розробляють секторальні рішення щодо протидії зовнішнім загрозам розвитку міжнародної економіки. Серед учасників форуму є керівники та засновники великих корпорацій, ключові лідери ринків, що розвиваються, керівники урядів, державних інституцій і громадські діячі.

Вперше за 13 років свого існування, бізнес-форум світового рівня проводиться в Україні. Свою участь у форумі «Horasis China Meeting in Ukrainе» підтвердили 250 представників глобального бізнесу та державних діячів Китаю, Америки та Європи, понад 28 країн світу. Загальна доступна кількість учасників від України не більш 100 персон.

У розрізі міжнародного ділового співробітництва, Форум створить виняткові можливості для представників органів державної влади України та бізнес-середовища продемонструвати інвестиційну привабливість держави та презентувати конкретні інвестиційні проекти у секторах економіки: агротех, надрокористування, енергетика, машинобудування, аеронавтика, інфраструктура, інноваційні технології.

Запрошуємо взяти участь у заході.

Кількість представників регіонального бізнесу в складі делегації області не більше 5 осіб.

Детальна інформація за тел. 063 430 32 10.