Обласний колл-центр з гуманітарних питань Телефон колл-центру (093) 17-02-560

З метою відзначення в області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми  Міністерством соціальної політики України  у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні та Координатором проектів ОБСЄ в Україні  18 жовтня  у м.Хмельницькому планується проведення інформаційної акції «Хода за свободу»

2018-10-16 10:05:31

З метою відзначення в області Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня  у м.Хмельницькому планується проведення інформаційної акції «Хода за свободу».

Акція має на меті поінформувати громадян про небезпеку потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, з особливим акцентом на трудову експлуатацію.

Маршрут ходи: Майдан Незалежності – вул.Соборна (по тротуару) – вул.Проскурівська (до кінотеатру ім.Шевченка). Біля кінотеатру ім.Шевченка планується проведення прес-конференції за участю спікерів –  представників суб’єктів Національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми.

Збір учасників на Майдані Незалежності о 13.00 год. Початок ходи – о 13.30 год. Початок прес-конференції – о 14.00 год.