02.11.2018 — 11:36

Єва Мазур – бронзова призерка етапу кадетського Кубка Європи в команді

Нещодавно наша землячка Єва Мазур у складі збірної команди України (Лазоренко Олександра (Ужгород), Мазур Єва (Хмельницький), Садова Дарина (Львів), Чернишова Анна (Київ)) в запеклій боротьбі завоювала 3-є місце на етапі кубка Європи серед кадетів U-17 в Клягенфюрде (Австрія).

Єва Мазур (тренер Юрій Мазур) гідно представила Хмельниччину на етапі кадетського циклу в австрійському Клагенфурті.

В 1/2 турнірної таблиці наша команда поступилися майбутнім віце-чемпіонкам – з команди «Італія» (35:45), а в поєдинку за третє місце перемогла інших італійських шпажисток з «Італія-3» з рахунком 45:41.

Уже вдруге завдяки дівчатам із кадетської жіночої збірної на міжнародних змаганнях майорить синьо-жовтий стяг. Перед цим на таких самих змаганнях, що проходили в італійському місті Новарі спортсменки вибороли срібло .

Сьогодні збірна України з фехтування на шпагах серед кадетів-дівчат очолює європейський рейтинг.

Вітаємо спортсменку з високим результатом та бажаємо подальших успіхів в змаганнях!