Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

05.11.2018 — 14:32

Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою на базі Філії Донецького національного університету ім. Василя Стуса «Бізнес –інноваційний центр «ДонНУ-Поділля»

Із набранням чинності Закону України «Про державну службу» суттєвих змін зазнав порядок вступу на державну службу. Так, однією із загальних вимог до осіб, які претендують на вступ на державну службу, встановлених положеннями статті 20 згаданого Закону, є вільне володіння державною мовою.

Нормами статті 25 Закону визначено, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, зокрема має подати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

З метою забезпечення реалізації вимог Закону та на виконання абзацу другого підпункту 4 пункту 15 Розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

Донецький національний університет ім. Василя Стуса є уповноваженим вищим навчальним закладом, що проводить атестацію осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою і має право видавати посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Реєстрація на участь та проходження атестації (в індивідуальній або груповій формі) відбувається також на базі Філії Донецького національного університету ім. Василя Стуса «Бізнес –інноваційний центр «ДонНУ-Поділля» за адресою:

вул. Свободи, 36, м. Хмельницький.

тел.:+380(382) 65-05-51

e-mail: podillya-centre@donnu.edu.ua

Офіційний сайт:https://www.donnu.edu.ua/uk/