Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

19.12.2018 — 08:38

Запрошуємо до участі у регіональній раді підприємців області!

З метою забезпечення конструктивної роботи консультативно-дорадчого органу при облдержадміністрації шляхом оновлення складу регіональної ради підприємців області запрошуємо суб’єктів господарювання, громадські об’єднання підприємців, організації роботодавців до участі у роботі регіональної ради підприємців Хмельницької області.

Регіональна рада підприємців області формується за територіальним та галузевим принципом із числа представників суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об’єднань підприємців, організацій  роботодавців області та громадської ради при обласній державній адміністрації.

Свої пропозиції просимо надавати у письмовій формі Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації до 28 грудня 2018 року за адресою:  м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад, каб.136.

Довідки за телефоном:

(0382)65-07-86, 76-56-09, 76-59-89, 65-13-07 відділ з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації