Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

21.02.2019 — 16:28

Третя Національна премія «MEDIA etc.»: до участі запрошуються фахові медійники, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва

18 лютого стартувала Третя Національна премія «MEDIA etc.», яка проводиться для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. «MEDIA etc.» (http://mediaetc.org/) ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Премія здобула визнання серед медійної спільноти. До складу журі та експертів входили представники наступних ЗМІ: ICTV, 1+1, 5 канал, «Радіо-Ера» ФМ, «Корреспондент», «Деньги.UA», телеканалу «112 Україна», радіостанції «Голос столиці», медіа-корпорація «RIA» та ін. Презентації конкурсів, їх перебіг досить широко висвітлювались ЗМІ, про що свідчать сотні друкованих статей, відеосюжетів та інтернет-публікацій. Церемонія нагородження «MEDIA etc.» за підсумками 2017 р. відбулась у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка.

До участі запрошуються журналісти, котрі займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, блогери, фрілансери, студенти факультетів журналістики та/або економіки вищих навчальних закладів.

Для подання роботи на конкурс автор надсилає електронну заяву на електронну адресу оргкомітету: konkurs@mediaetc.org.

Роботи приймаються до 18 березня 2018 року.
Детальніша інформація за телефоном: 067-539-00-27