07.03.2019 — 11:27

Запрошуємо до  участі у Регіональному Форумі «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН»

Початок заходу о 10.00, 21 березня 2019 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 65, приміщення Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Якщо Ви зацікавлені у впроваджені Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області, тоді запрошуємо Вас взяти участь в роботі Регіонального Форуму «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН» та підтвердити свою участь у заході до 17.00, 15 березня 2019 року, заповнивши он-лайн форму учасника заходу за посиланням

https://drive.google.com/open?id=15VAAEJDS6nbeGBMP0rn_xJmlvLd4IjT3-2Ele-DWqJM

 Учасникам заходу компенсується вартість проїзду (при наявності оригіналів проїзних квитків, копії паспорту та ідентифікаційного коду). Учасники забезпечуються харчуванням (згідно програми заходу).

З орієнтовною програмою Регіонального Форуму  можна ознайомитися за наступним посиланням https://drive.google.com/open?id=1RbccZucwjOQDoj2nA5ufGDTZx17FWVzX

Основна мета  форуму: мобілізація якнайширшого кола інституцій  (вищі учбові заклади, органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, преса, інші зацікавлені інституції)   в напрямку  досягнення Цілей Сталого розвитку ООН на рівні Хмельницької області та ознайомлення з підходами у розвитку суспільства в цілому і громад зокрема у контексті Цілей Сталого розвитку, що задекларовані ООН.

Завдання Регіонального Форуму:

пошук ефективних рішень і вироблення рекомендацій органам державної влади та місцевого самоврядування щодо проведення стратегічного планування з врахуванням ЦСР;

узагальнення і популяризація кращих практик успішної діяльності з впровадження ЦСР на території області;

виявлення активних представників органів влади, бізнесу, громадськості та ЗМІ для просування ЦСР на території області.

Також під час проведення Регіонального Форуму «Хмельниччина в контексті реалізації Цілей Сталого Розвитку ООН» відбудеться підбиття підсумків та нагородження переможців Конкурсу кращих практик «Змінюй світ: досягай 17 Цілей Сталого Розвитку.

Організатори Регіонального Форуму: Програма розвитку ООН в Україні, Хмельницька обласна державна адміністрація (Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури), Хмельницька обласна рада, ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР».

Контактною особою з питань, що пов’язані з проведенням Регіонального Форуму  сталого розвитку в Хмельницькій області є Вячеслав Третяк, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Хмельницькій області (кон.тел. 066-7120198, 067-3830149, e-mail: vyacheslav.tretyak@undp.org).