07.03.2019 — 13:05

Антирейдерський штаб продовжує свою роботу

7 березня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося чергове засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу).

На порядок денний було винесено розгляд питання щодо скарги Лампки Зігмудна Густава та рішення державного реєстратора про зміну керівника юридичної особи ТОВ “Лампка агро” та зміну складу підписантів.

Участь у засіданні взяли представники сторін співзасновників товариства, які висловили свою позицію з приводу даної ситуації.

Так, представник заявника Богдан Ткачук повідомив, що заміна керівника товариства, зміна складу підписантів, а також вчинення інших дій стосовно підприємства відбулося не законно, оскільки на час проведення зборів його представник перебував за кордоном.

В свою чергу, представник засновника ТОВ “Лампка агро” Гелмке Тобіаса зазначив, що його керівник, який володіє 85% акцій у даному товаристві, був змушений оперативно вжити термінових заходів задля порятунку підприємства, оскільки на ньому виникли чималі борги по заробітній платі та пайовикам.

Наразі усі спірні питання, які виникли на підприємстві вирішуються у форматі “круглого столу”.

Відтак, за результатами засідання реєстраторам області рекомендовано утриматися від вчинення будь-яких реєстраційних дій стосовно даного підприємства. Сторонам конфлікту також рекомендовано утриматися від вчинення будь-яких дій щодо майна та оборотних коштів підприємства до виведення ситуації у правове поле.