08.03.2019 — 08:00

Вітання Вадима Лозового з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дорогі жінки Хмельниччини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – свята, що звеличує красу, щедрість душі і велику мудрість жінки!

Дозвольте висловити мені найщиріші слова захоплення та поваги за вашу безмежну самовідданість та чуйність, за вашу небайдужу активну життєву позицію, яка є справжньою запорукою миру і стабільності в державі, гарантом успіху і духовного збагачення України .

З давніх часів ви були повноправними, розумними правительками і співправительками держав. В разі потреби зі зброєю ставали на захист рідного дому, рідної землі. Так є і зараз: немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не виявлялась сукупність ваших кращих рис та якостей, не поєднувались ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю, милосердям. І сьогодні жінки-воїни гідно захищають незалежність України на Сході.

Сьогодні кожна українка сама обирає власний життєвий шлях. Одні піднімаються на політичний олімп, інші – реалізують себе в різних галузях, виконують найскладнішу, найвідповідальнішу, найвитонченішу роботу, не запитуючи: чоловіча вона чи жіноча. Але завжди жінка для українців  була і залишається берегинею роду.

Чудово розумію, що замало просто визнавати незаперечну роль жінок у суспільстві, державі, сім’ї, висловлювати своє захоплення і почуття поваги та любові. Тому вважаю своїм особистим обов’язком робити все від мене залежне, аби панували у нашій громаді мир, злагода, стабільність, аби комфортно жилось і працювалось.

Бажаю вам міцного здоров’я, радості, здійснення мрій і задумів. Нехай доля дарує родинне тепло та гарний настрій, а у домі панують достаток, ніжність людських стосунків і щастя.

Зі святом вас, дорогі наші, милі, кохані!

З любовю та шаною

Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної державної адміністрації